Po delší pauze se na scéně opět objeví Tereza Černochová (33) se svým nezaměnitelným hlasem a repertoárem ze dvou sólových desek. Zpěvačka plánuje dva vlastní koncerty, na kterých se objeví s muzikanty a přáteli, kteří s ní již několikrát v minulosti spolupracovali. Zbyněk Raušer (bicí), Victoria Priester (klávesy), Matěj Belko (baskytara). Koncerty budou mimořádné a v podstatě jedinečnou výjimkou, a to i proto, že je Tereza Černochová od ledna 2017 zpěvačkou úspěšné kapely Monkey Business.

„Stát se součástí legendární kapely Monkey Business je doslova splněný sen! Velmi si toho vážím, a tak je i logické, že své sólové aktivity budu utlumovat. Opravdu se chci co nejvíce věnovat kapele. Tyto mé dva koncerty, které plánuji, budou pro blízké přátele, ale samozřejmě i pro mé věrné fanoušky. Jde vlastně o symbolické poděkování za ta léta podpory v mé sólové kariéře,“ popisuje své plány Tereza Černochová.

Jsme přesvědčeni, že Tereza úlohu hlavní zpěvačky v Monkey Business po Tonye Graves zvládne na jedničku. Nebude to přeci poprvé, co bude zpívat v úspěšné kapele. Počínaje kapelou Black Milk, kde zpívala po boku Terezy Kerndlové (30) a Heleny Zeťové.