Když se někdo v dětském věku stane hvězdou filmů od Disneyho, jeho následující kariéra je jasná. Viděli jsme to u Britney Spears, Lindsay Lohan, Amandy Bynes, Taylor Momsen a mnoha dalších.

Dřív nebo později spadnou do závislosti na drogách nebo alkoholu, protože stát se milionářem ve věku, kdy ještě neumíte počítat ani do stovky, to se na člověku prostě podepíše.

Dětský idol začínal jako hvězda filmu Muzikál ze střední. Postupně rostl do krasavce, na kterého nakonec prasklo, že se několikrát léčil ze závislosti na kokainu.

V podstatě ihned po opuštění léčebny spadl a zlomil si čelist. Zlí jazykové tvrdí, že své propuštění slavil tak vehementně, až došlo k ošklivému pádu, který vyžadoval několikatýdenní léčbu. Ale určitě, určitě, určitě šlo o nešťastnou náhodu.

Podle fotografií ze zákulisí natáčení filmu Dirty Grandpa to vypadá, že se Zakouš slaďouš zase trošku zasněžil, ale není tomu tak.

Fotky jsou ze scény, kdy se má Zac pohybovat na pláži po dlouhé party úplně nahý a přirození si zakrývat pouze plyšákem.

No, moc se chlapec od doby Muzikálu ze střední neposunul, ale alespoň už není vyfetlo.