Celý náš obličej je dokonalým návodem naší osobnosti. Podle jednotlivých částí obličeje se tak o sobě nebo o všech ostatních dozvíte opravdu velké množství informací a to stojí za to, nemyslíte? Pojďme se tedy podívat, na které části se máte zaměřit.

1. Brada

Máte ji výraznou? Tak to vám jistě nechybí vnitřní síla a velká živelnost. Bohužel, mají tito velkobradáči sklony k polygamii a nevěře, takže za partnera si vyberte osobu s méně výraznou bradou a máte vyhráno.

2. Tváře

Vypadáte dobře živení s naducanými tvářičkami? Pak si jdete tvrdě za svým a jen tak někdo vás neovlivní. Kladete si dost vysoké cíle, které ovšem na jedničku plníte. Lidé, kteří mají tváře spíše propadlé, o sobě nevědomky prozrazují, že jsou nezávislí a rozhodně se nehodlají držet pravidel a řádu.

3. Rty

Většinou jsou to ženy, které sní o plných a smyslných rtech. Ty o vás vypovídají, že jste velmi emotivní a rodinně zaměření. Čím užší rty máte, tím víc svobodomyslní a samostatní jste. Rozměry rtů přímo potvrzují i vaši citlivost.

4. Nos

Široký nebo velký nos mají jedinci, kteří milují svou práci a chovají se jako skuteční profesionálové. Naopak mrňavé nosánky nosí lidé, kterým nezáleží na detailech. Rozhodně to ovšem neznamená, že jde o flákače, spíš najdou uplatnění v jiné sféře.

5. Obočí

Zaměřte se na hustotu. Máte ho husté? Pak se o sobě dozvídáte, že jste sebevědomí a občas i trochu hrdí. Rozhodně vám ovšem nechybí živelnost a energie. Pokud patříte naopak k lidem s úzkým a řídkým obočím, dá se předpokládat, že na tom se sebevědomím nejste zrovna dobře a také neradi poznáváte a zažíváte nové věci.