To, že Snoop Dogg denně sklidí dva hektary trávy, aby se trošku zkouřil, ví snad opravdu každý. Švédská policie ale nerespektuje gangsta rap a Snoopův věčně zhulený výraz jim nepřišel tak zábavný jako jeho fanouškům. Ve Švédsku platí velmi přísné zákony. Kromě držení a šíření omamných látek je tam nelegální už jenom být pod jejich vlivem!

Ve videu pořízeném přímo na policejní stanici si Snoop stěžuje: „Vytáhli mě z auta a donutili čůrat do zkumavky! Našli úplný h*vno!“ Dle jeho vlastních slov se jednalo o rasově motivovaný policejní zásah. Což je také důvodem k pláči pro švédské fanoušky hip hopu. Snoop se totiž zařekl, že se do Švédska nikdy nevrátí!

Celý průběh zadržení je zdokumentován ve čtyřech videích na Snoopově Instagramu. Před 2 hodinami zveřejnil Snoop páté video – na plech, zhulený a vysmátý vzkazuje fanouškům, že už je doma a v pohodě!

A jak poznáte, že je u Snoopa vše OK? Stačí vykouknout z okna, a pokud vidíte na horizontu stoupat hustý dým, tak ihned víte, že to Snoop si dává menšího osobáčka!