Začněme u těch, kteří si ze svého platu nemohou dovolit tolik jako ti nejlepší. Mezi ně určitě musíme zařadit Tomáše Kundrátka (26), jenž nastupuje za Slovan Bratislava a tam takové peníze jako v NHL jednoduše netečou. Michal Jordán (26) s Jakubem Nakládalem (28) jsou v současné době bez angažmá, a tudíž nemají nic jisté.

Drtivá většina našich reprezentantů je ale z NHL a tam peníze tečou proudem. Takový David Pastrňák (20) si sice vydělá jen necelý milion dolarů, ale je mladý, a navíc po rozchodu se zlatokopkou Adélou Zahrajovou je tudíž určitě dobrou lovnou zvěří pro všechny milovnice tučných kont.

Snový plat naopak bere Tomáš Plekanec (33), který si přijde ročně na 6 milionů dolarů. Hezounek Michael Frolík (28) má něco přes 4 miliony, ale toho si hlídá jeho přítelkyně Diana Kobzanová (34) a hodně se mluví o tom, že snad na každém jeho kroku. Tudíž pro zlatokopky hodně těžká mise.

Největším boháčem z našich reprezentantů bude v Torontou Jakub Voráček (27). Ten je momentálně ve stadiu, kdy se neví, jak to vlastně má. Někdo tvrdí, že podvádí svoji těhotnou přítelkyni, jiní zase, že už se s ní rozešel a v Praze randí s jinou.

Tak či tak si “Voras” přijde ročně na luxusních 8,25 milionu dolarů, což je v přepočtu asi 200 milionů korun ročně. To už je pořádná suma a s tím se bezesporu dá žít krásný život. Tak snad ukáže, proč je tak skvěle placen, a na Světovém poháru nastřílí soupeřům co nejvíce branek!