Vražedkyně ze smíchovského obchodního domu, která včera pobodala zákaznici, která zemřela, už vraždila před dvěma týdny. Tehdy se jí to nepovedlo dokonat. Vyhlédla si mladou ženu v kavárně v Praze 5 na Újezdu a pokusila se ji uškrtit. Jenže šlo o vraždu ve stadiu pokusu, protože se to zázrakem nepovedlo. Zákaznice byla jenom v šoku, ale neutrpěla žádná fyzická zranění. Podařilo se jí totiž mezi tričko a svůj krk vložit ruku. S touto šokující informací přišel portál iDnes.cz.

Takže došlo opět k selhání státního aparátu. Vraždící monstrum se pokusilo v Praze o vraždu už před dvěma týdny a nikdo s tím nic neudělal. Policisté i lékaři věděli, že ze svého pohledu vraždila, chce i dále vraždit, byla rozlítostněná z toho, že vraždu nedokonala, a vyhrožovala, že bude vraždit zase. Lékaři jí dali jen pár léků a pustili ji mezi lidi.

Žena byla podle portálu iDnes.cz už několikrát hospitalizovaná v psychiatrické nemocnici a tam skončila i po pokusu o vraždu v kavárně. Opakovaně měla problémy s ostatními pacientkami a jedné dokonce vyhrožovala, že si na ni počká.

Podle portálu iDnes.cz se žena léčila v Bohnicích dobrovolně. Je až záhadou, proč neměla soudně nařízenou léčbu. Její chování jí přijde úplně normální a podle svědků se netajila tím, že chce někoho zavraždit. V mládí byla totiž znásilňovaná, a tak se nejspíš teď mstí.

Jenže se někde stala chyba a tuto vražedkyni z psychiatrie další den propustili. A to se rozhodně nemělo stát, protože hned vraždila. Žena bude obviněna z vraždy. Jak se ale mohlo stát, že ženu s psychickými problémy, která všem okolo vyhrožovala, že je zavraždí, propustili mezi lidi, je záhadou. Opět zklamal státní aparát. Jak se pak na ulicích můžeme cítit v bezpečí? Kdo ještě musí zemřít, aby s tím někdo začal něco dělat?