Bylo otázkou času, kdy tohle praskne, a vědělo se, že pak to bude masakr. Bývalý vězeň Tony slídil kolem Digi opravdu dlouho, dělal vše pro to, aby se do něj opět zamilovala, ovšem zafungovalo zde pravidlo “dvakrát do jedné řeky nevstoupíš”.

Ač se Tony opravdu snažil, hlídal kadeřnici dcerky a měl s ní hezký vztah, stejně si našla jiného nabíječe. Smůla je, že to je policajt Jirka Herman, se kterým Tony nemá dobré zkušenosti, a asi je to ten poslední chlap, kterého chtěl po boku své lásky vidět.

Digi mu nejdříve neřekne, o koho se jedná, pouze to, že má někoho jiného a že by měl brzdit. Tony se z ní snaží dostat, kdo je jejím novým chlapákem, ale řekne mu to až Mára v Coolně. Kriminálník to nevezme dobře a chce si to s Hermanem hned vyřídit.

Mára ho sice zpočátku zadrží, ale nakonec mu Tony stejně vyklouzne mezi prsty. Do baru nedorazí celý víkend a stane se nezvěstným. Tohle bude skutečně masakr. Najde si Hermana a vyřídí si to s ním, nebo ho policista dostane opět do vězení za napadení?