Od té doby, co transsexuální zpěvačka Conchita Wurst (25) vyhrála letošní Eurovision Song Contest, fušuje i do módního průmyslu. Podívejte se na její fotky v sexy prádélku.

Conchita to vzala opravdu hopem. Je to jen pár měsíců, co se stala slavnou, a už fotí modelingové kampaně s takovými módními bossy, jako je kreativní ředitel Chanelu Karl Lagerfeld. Rajcovní fotky ale nafotila i s těhotnou modelkou Ashleigh Good, a to vše pro nejnovější vydání CR Fashion Book.

Kontroverzní zpěvačka se během focení rozpovídala o svém osobním životě. Od dětství prý obdivovala androgynní modelku Casey Legler. „Casey byla vždy součástí mého života. Už jako malý chlapec jsem se oblékal jako dívka. Zlom přišel, když jsem se náhodou ocitl na burlesque večírku, kde se mě můj kamarád zeptal, jestli bych nechtěl moderovat každou sobotu. To mi otevřelo oči na zcela nový svět,“ svěřil se v rozhovoru pro CR.

O Conchitě se rozpovídal i Karl Lagerfeld. „Mám rád Conchitu, a to nejen proto, že má hlas, ale i proto, že udělala něco, co nikdo předtím. A kontrast hubeného muzikanta a těhotné modelky je prostě úžasný,“ řekl Karl v rozhovoru.

A co vy? Líbí se vám, jakým stylem se Conchita propaguje, nebo vám to přijde nechutné?