Všichni si mysleli, že Lukáš Rosol (31) začal nový vztah s fitness trenérkou Anetou Znamenáčkovu. Kafíčka, vodění za ruce a údajné bydlení ve vile, kde byl předtím s Michaelou Ochotskou. Tedy než bývalá moderátorka utekla ke svým rodičům.

Lukášův kamarád ale pro eXtra.cz uvedl vše na pravou míru. „Ne, s Anetou nikdy oficiálně nebyl. Pořád se považuje za ženatého muže. Prostě to byli ‚kamarádi s výhodami‘, jak se dneska říká. Za poslední dobu si toho hodně uvědomil a s Anetou už svůj čas netráví,“ říká o tenistovi.

Půvabná trenérka byla jenom krátkodobé rozptýlení od vypjaté situace, která u Rosolů panuje delší dobu. Mnohem déle, než fotografové Lukáše a Anetu načapali u kafíčka. Tenista se totiž touží vrátit k ní i synovi, ale byla to jako první Ochotská, kdo rozdělil rodinu. „Ona odešla už v listopadu v rodičům do Nupak a na Vánoce do Bruntálu, i když to Lukáš nechtěl. Přesvědčoval ji, ať stráví svátky jako rodina. Ale ona to tak nechtěla. Prostě ho postavila před hotovou věc a nedala mu na vybranou,“ dodává Lukášův kamarád.

A to není všechno. Dozvěděli jsme i pravdivou Míšinu reakci na krátkodobý románek s trenérkou Anetou. „Udělala ze sebe strašnou chudinku. O tomhle úletu se nedozvěděla z novin. Lukáš jí to řekl ještě předtím, než odjela. A ona mu říkala, že to chápe. Ostatně dohodli se na pauze. Pak se hodilo, že se do médií dostaly společné fotky s Anetou,“ říká na rovinu.

Lukášův kamarád souhlasil s rozhovorem hlavně proto, aby vše, co bylo dosud o tenistovi napsáno, uvedl na pravou míru. Rosol není jediný, kdo může za manželskou krizi. Jsou v tom s Ochotskou oba, stejným dílem. Jedno je ale jasné. Lukáš Rosol chce svou rodinu zpět. Je ochotný na manželství pracovat a hlavně chce, aby malý André vyrůstal s oběma rodiči. Žádnou novou ženu po svém boku nemá.