Ulice je zpět a než se dočkáte obnoveného pátečního seriálového okénka našeho redakčního znalce Pavla, máme pro fanoušky nekonečné soap opery jednu žhavou novinku.

Mimořádně dobře informovaný maskovaný zdroj afroamerického původu nám v hodně temném průchodu prozradil další utajovaný fragment podzimního dění, které bude divoké zejména pro Lumíra Nykla. Jak jsme již dříve informovali, podle jiného zdroje z podobného průchodu se sice miláček diváků znovu potká v posteli se Světlanou, ale krom toho, že se od něj těsně před volbami odvrátí jeho dvorní našeptávač a loutkovodič Miller, který nevydýchá zradu Světluš, čeká na Nykla ještě jedno překvápko.

„Byl jsem u natáčení scény, ve které se na podzim náhle objeví na scéně Marika Procházková (41) coby Miládka, a to rovnou těhotná,“ tvrdí zdroj s rukou na bibli, oděn do skautské uniformy, a dodává, že se vedle ní zjeví i nebohý inseminátor. Toho ale nezná: „Přivede si chlápka, co jí to udělal, a ten bude děsně legrační, vyštrachali ho někde v komparzu nebo co, ale ten se jim povedl, každopádně půjde jen o epizodu, i přes to, že nám Nova na přímý dotaz už v červnu naznačila, ‚že si Miládku ještě užijeme‘.“

Zdá se, že bohužel velmi krátce, ale o to intenzivněji! A navíc, v show se budou na podzim dít velké věci v rámci obměny postav, o které vás pravidelně jako první informujeme.

Jste otcem Miládčina dítěte? Povíte nám za úplatu, jak probíhala vaše žhavá noc? Ozvěte se na redakce@extra.cz!