Skupinka imigrantů arabského původu se v metru za bílého dne otírala o bezbrannou ženu a začala ji osahávat na intimních partiích.

V momentě, kdy si toho všimli dva Němci, rozhodli se ženy zastat. Netušili však, že se partička přistěhovalců na oba rozzuřeně vrhne.

Šokující moment v mnichovském metru natočil jeden přihlížející na svůj mobilní telefon. Kromě fyzického napadení proběhlo i to verbální. Uprchlíci všem sprostě nadávali.

Na videu je vidět, jak se druhý muž pokouší toho prvního vysvobodit z rukou imigrantů, nato je on sám dalšími chycen pod krkem.

Očitý svědek Tom Roth z Mnichova popisuje, jak k celé události došlo.

„Rvačka mezi uprchlíky a dvěma muži vypukla poté, co se imigranti pokoušeli sahat jedné ženě do rozkroku a na zadek. Žena se okamžitě ohradila, ať toho nechá. To uprchlíka rozzuřilo k nepříčetnosti. V amoku začal mlátit pěstí do okna vlaku. Ostatní cestující na něj křičeli, aby toho ihned nechal. V tu chvíli byl poblíž rozzuřených přistěhovalců jeden starší muž, kterého nejprve udeřili do hlavy a pak chytli do kravaty,“ vypověděl Tom.

Dalším asi patnácti cestujícím se nakonec podařilo migranty uklidnit až do příjezdu policie. Ta ale nepřišla s dobrou zprávou. Policisté pouze řekli, že v tomto případě nemůžou nic dělat.