Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci válka na Ukrajině Survivor 2024

Jaromír Jágr si dál v NHL dělá, co chce. S otcovskou láskou učí mladé spoluhráče své finty a zároveň krutě vyučuje protihráče. To, co předvedl proti týmu Philadelphie, byla další neskutečná paráda.

Jágrova Florida dokázala porazit tým Philadelphie po samostatných nájezdech 5:4. Panteři nejprve vedli 1:0, poté prohrávali 1:2 a 2:3. Ve třetí třetině domácí dvěma góly utkání otočili a zdálo se, že kráčí za vítězstvím.

Jenže dvě minuty před koncem vyrovnal nejproduktivnější obránce mezi nováčky Shayne Gostisbehere. Nakonec o vítězi rozhodly samostatné nájezdy.

Novináři, kteří se specializují na NHL, ale nejvíce tleskají Jaromíru Jágrovi. Postaral se o dvě asistence a jedna z nich byla vskutku parádní. Jarda si na zádech povozil obránce Nicka Schultze. Ten si už myslel, že českou legendu dotlačí k mantinelu a bude vše v klidu. Nebylo. Jaromír Jágr (44) věděl, co dělá, a připravil nádherný gól pro Jonathana Huberdeaua.