Tohle by mělo umět snad každé dítě. Na videu můžete vidět asi půlroční holčičku, jak padá po hlavě do vody. Nikdo tomu nezabrání ani jí nepomůže. Ona sice chvíli sama bojuje, ale zanedlouho se vynoří a lehne si na záda. Na hladině se pak sama udrží a čeká, až jí někdo pomůže.

Toto video vzbuzuje různé reakce. Když se na něj díváte, chcete holčičce okamžitě pomoct a nechápete, jak se na to matka může dívat. Malá Josie je ale zvyklá, vypadá úplně v klidu a pád do vody ji ani nějak nerozhodil. Sama se dostala na hladinu a udržela se na ní. Ostatní ji chválí a povzbuzují.

Holčička se dokáže nadnášet zhruba dvě minuty, než ji její matka Keri Morrison z Floridy z vody vyndá. Tato metoda se jmenuje Infant Swimming Resource a děti se díky ní učí, jak se samy zachránit, pokud spadnou do vody.

Umí se tak dostat do polohy na zádech, jemně hýbat rukama, odpočívat a v klidu dýchat, dokud jim někdo nepomůže. Na Floridě je totiž spousta bazénů a jezírek, a tak se stalo, že už se tam hodně dětí utopilo.

Keri už se jedno dítě před třemi lety utopilo, a tak se rozhodla založit nadaci Live Like Jake Foundation, která má těmto případům do budoucna zabránit.