Dorothy masíruje jako každý normální masér. Jenže k tomu nabízí i něco navíc. Kousání. Kousací masáže se staly velmi populární a hojně ji navštěvují i známé osobnosti. Jak to ale celé vzniklo?

Kousání po celém těle je pro spoustu lidí příjemné. Zkusila to i Dorothy. Nejdříve to pojala jen jako zpestření masáže a bylo to určené jen pro ty, kteří se nebáli. Když se ale rozkřiklo, jak jsou její kousací masáže úžasné, hned měla plno a všichni chtěli jen tuto netradiční masáž.

Dříve kousala jen trochu a nějaká známá osobnost jí za to dala třeba lístky na koncert. Teď jí za to všichni platí balík peněz. Dorothy navštěvují celebrity jako Sting, David Bowie, Stone Roses nebo Keith Richards. Ti ale vyžadují kousání pouze na zádech. Jiným se ale líbí i kousání na zadku. Tuto speciální masáž prováděla i členům kapely Oasis, kteří si to prý velmi užívali. Na tuhle masáž je Dorothy prý hodně hrdá.

K těmto masážím se dostala úplnou náhodou. Prý to dělala už jako malá holčička. „Masírovala jsem kousáním už v pěti letech. To jsem kousala svoji matku,“ řekla Dorothy. U toho, kdo má silnější kůži, kousne více, kdo ji má jemnější, tak je samozřejmě opatrná. Díky svojí kousavé masáži už viděla tři tisíce koncertů.

Dnes za každou masáž zaplatí klienti 3500 korun. A kdo chce kousání, musí si připlatit. Už to nedělá zadarmo ani za lístky. Je totiž tak oblíbená, že si může dovolit si účtovat vysokou částku. A na jejích masážích je pořád plno.