Laco Décziho je postarší pán, který se rozhodl, že bude kandidovat na prezidenta České republiky. Upřímně, tenhle pán je docela bizarní postavička a nutno podotknout, že z něj padají opravdu samé perly.

Hnutí Nevím s ním zveřejnilo video, nazvané jako „Vánoční poselství“ a z Laca tam padají opravdu perly.

Hned v úvodu videa informuje rázným a krátký zobákem diváky o tom, že se rozhodl kandidovat na prezidenta a to z několika důvodů. Je toho názoru, že se v naší republice přemnožili zpěváci a dodává opravdu přesné informace. Dle jeho slov se každý den rodí 150 nových zpěváků. Jak souvisí zpěváci s jeho důvodem kandidatury zatím nevíme.

Po chvíli Laco přichází s opravdu originální vysvětlením. „Když přijde nějaký úchylák a vychčije se do jednoho rohu a pak tam přijde později další úchylák a zase se vychčije, tak ty celebrity a VIP osobnosti tam pak rostou jako houby po dešti.“ Jestli je tohle ověřená teorie prozatím nevíme.

Dále našeho budoucího „prezidenta“ rozčiluje, že si lidé zpívají i na záchodě a vůbec, že by měla být celá demokracie zrušena. Prý není dotažena do konce. Jak na to přišel tenhle kandidát, opět nevíme.

Nevíme proč, ale tenhle pán chce obnovit doly a obehnat je nějakým divným drátem. Podle jeho slov jsou největším nebezpečím pro naši zemi lakomci.

Ve svém blízkém okolí má dokonce jednoho dobrého kamaráda, který je opravdový lakomec a přeborník v tomhle oboru. Dále mluví o tom, že Jiřina Bohdalová je naše velká zpěvačka. Zatím nevíme, zda začínáme chápat, že se jedná o recesi. Moc jsme se prozatím nenasmáli, ale dáme tomu ještě šanci.

Pomalu se nám to začíná líbit. Laco vypráví příběh, jak Jiřina Bohdalová ukryla do své kabelky jejich víno, jídlo a cigarety.

Po téhle úžasné historce se Laco rozpovídal o tom, že ho pěkně štvou holky, které se odstěhují do Ameriky a vysní si svého dokonalého prince. Jestli má tento další příběh nějaké poslání a pointu, zatím nevíme.

Pointa tohoto příběhu je v tom, že taková dívka si vysnívá až moc dokonalou budoucnost, která se nemůže splnit, a když je stará, pláče na mramor. Což je vlastně super, protože kdyby tam bylo dřevo, tak by ho mohly slzy poškodit.

Vcelku povedená recese, i když by pan budoucí prezident mohl trošku vyšperkovat slovník.