Leopard se ve škole objevil ve 4 hodiny ráno. Následně byl spuštěn poplach a do školy byli povoláni odborníci, aby leoparda zpacifikovali. Ti přijeli vyzbrojeni zbraněmi s uspávacími šipkami.

Na videu můžete vidět šelmu, jak se potuluje po chodbách školy. Svědci popsali, jak leoparda popadla panika. Skočil na každého, kdo se mu postavil do cesty, a běhal křížem krážem po celé škole.

Jenže škola je velká a zvíře se začalo schovávat. Připojilo se i mnoho lidí z vesnice a experti a všichni se snažili pomoci s odchytem leoparda. Nehledě na to, že to bylo velmi nebezpečné. Kolem 6. hodiny večer leopard vyběhl ven z budovy.

Leopard během svého řádění ve škole zranil 6 lidí. Na videu můžete vidět děsivý moment, kdy muž bojuje s leopardem u bazénu a snaží se zachránit si holý život. Šelma se po něm sápe a je agresivní. Muž ho udeřil dalekohledem, tím získal trochu času. Zvíře se ale nevzdávalo. Napadlo pak ještě další lidi, včetně vědce a zaměstnance.

Leoparda se podařilo uspat až po 10 hodinách a pak ho převezli do národního parku. „Byl to dlouhý boj, nebylo snadné leoparda chytit. Přestože jsme ho pak střelili uspávací šipkou, než usnul, chvíli to trvalo. Uspaný byl až kolem 8:45 večer,“ řekl vedoucí policejní úředník S. Boralingaiah.

V Indii žije v současné době 12 000 až 14 000 leopardů.