Camilla se narodila 17. července 1947 a přes mnoho životních peripetií se jí podařilo stát se druhou manželkou prince Charlese. Přitom rozvod se v monarchii jen tak neodpouští. Rozhodně mezi nimi nikdy nešlo o flirt nebo náhodné vzplanutí. Charles a Camilla se znají už od 70. let a oba věděli, že jsou si souzeni. Jenomže Camilla nebyla pro královskou rodinu dost dobrá a nakonec je okolnosti rozdělily.

Charles si vzal Dianu a ona se vdala za Andrewa Parkera Bowlese. S ním měla 2 děti, ale manželství v roce 1995 krachlo. S Charlesem Camilla stále flirtovala a dokonce se v médiích objevily jejich pikantní zprávy. Byla z toho pěkná ostuda a lidé ji začali nenávidět jako rozvracečku královského páru.

Vzali se po smrti princezny Diany a dodnes jsou spolu, stále zamilovaní, vší nenávisti navzdory. Camilla si nikdy nezískala srdce Angličanů, ale konečně mohla být se svou životní láskou.

70. narozeniny oslavila na zahraní párty, na kterou dorazila ve světle modrém kostýmku a decentně upíjela víno. Charles ji neustále sledoval a zamilovaně se na ni usmíval.