Pokud máme být upřímní, tak musíme uznat, že to Veronice Kopřivové po boku Jaromíra Jágra sluší čím dál víc. Když si vzpomeneme na začátky Veroniky v Miss, tak je evidentní, že od té doby tahle modelka ušla pěkně dlouhou cestu.

Z počátku to byla jen obyčejná fádní blondýna, kterých jsou po republice tisíce. Proto taky soutěž nevyhrála. Ovšem jakmile se vyklubal na povrch vztah Veroniky a našeho nejlepšího hokejisty, tak začala Veronika na sobě pořádně makat.

Dnes je na vyučenou kadeřnici opravdu krásný pohled. Veronika dospěla a po boku Jágra zkrásněla o sto procent. Jde taky vidět, že tahle holka nemyslí jen na sebe, ale má srdce na pravém místě.

Spojila své síly s fotografem Petrem Vojtíškem a pomohli charitě. Ten nejlepší snímek, který s fotografem nafotí, se přenese na plátno a bude předmětem dražby v rámci dnešního galavečera Sacre Couer Night 2016 a redakce eXtra.cz samozřejmě nesměla chybět. Výtěžek dražby obrazu poputuje do Hospice Dobrého Pastýře v Čerčanech.

Co se týče krásy a půvabu, zvládla tuto úlohu Veronika na jedničku. Ovšem to by musela po zbytek večera jen mlčet a nesnažit se mluvit. Protože okamžitě potom, co Veronika otevřela ústa, její krásu zastínila obrovská naivita. Skoro by se chtělo hovořit o kolosální hlouposti…

Veronika se stačila pochlubit tím, že je na dnešní večer opravdu hladce oholená, a že to má vlastně od přírody a tak se narodila. Bez téhle informace by se večer jistojistě obešel. I když Veronika září svou krásou a štěstím, tak bohužel nesmaže fakt, že jí příroda příliš inteligence nenadělila.

Navíc když běželo video s Veroničiným focením, tak v celém sále tleskali všeho všudy dva lidé. Ovšem když přicházela s fotografem Vojtíškem, tak se dav mohl utleskat. Evidentně je jasné, komu ten potlesk patřil.

Veronika má být zkrátka pěkná, ale raději mlčet, protože když otevře pusu, tak z ní létají opravdu „moudra“, ale Jaromír Jágr je, jak se zdá, spokojený. Lucie Borhyová (38), Iva Kubelková (39) nebo Nikol Lenertová to měly v hlavě srovnané a rozhodně měly světu co říct. Nyní má Jarda někoho, koho dlouho hledal, a je spokojený.

Inna Puhajková (30) také není zrovna atomový vědec, proto k Jardovi parádně pasovala a vydrželo jim to opravdu dlouho. Ale proti Veronice je Inna vlastně hotový Einstein.

Na druhé straně je důležité, že Jarda je spokojený, a tak se lehce nechá dotlačit až před oltář. Je to jeho vyvolená dívka a už se určitě těší, až mu Verunka dá prvního potomka.