Největší rozruch na 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech vzbudila opět herečka Jitka Čvančarová (39), která všechny ohromila svým hlubokým dekoltem. Jitka už v minulých letech jasně dokázala, že se odvážných modelů nebojí.

Zatímco ale ještě před pár lety byl její výstřih vcelku decentní, tento rok nám všem svá ňadra téměř střelila do obličeje. Jedni se z toho mohli doslova zbláznit radostí a druzí dávali jasně najevo, že tohle je už příliš.

Herečce je to ale evidentně úplně jedno a svá prsa bude klidně vystavovat dál. Největší hvězda festivalu Uma Thurman zvolila méně vyzývavou róbu. Výstřih sice byl, ale opravdu jen decentní. Uma připomínala spíš než rajdu z hostince řeckou bohyni. Ale u Čechů holt vyhrávají prsa.

Největší nudou byla zrzavá herečka Aňa Geislerová, která zvolila fádní černé šaty téměř až ke krku. Ještě že to všechno zachránila jedna z nejkrásnějších žen světa Karolína Kurková (33). Ta byla ozdobou celého festivalu. Její rudá róba a výstřih malé holčičky nešel přehlédnout.

DALŠÍ ČLÁNKY O CELEBRITÁCH V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE.