Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Kate Middleton

Večer krásy a elegance byl završen: Novou SUPERMISS se stala Adéla Karasová!

Zdroj: SUPERMISS
+ Dalších 7 fotografií
Jubilejní desátý ročník soutěže SUPERMISS se v sobotu uskutečnil v kongresovém sále pražského hotelu Hilton. Šerpu a korunku SUPERMISS převzala z rukou ředitele soutěže Tomáše Vavřince dvaadvacetiletá studentka VŠCHT Adéla Karasová z Prahy.

Moderátorkou soutěže SUPERMISS se letos stala Iva Kubelková (39), která v roce 1996 skončila na druhém místě v soutěži Miss ČR. Z desítky finalistek to nakonec u poroty vyhrála dívka číslo 8 Adéla Karasová, která předvedla nejvtipnější volnou disciplínu za všech soutěžících. Nová SUPERMISS disponuje mírami 80 – 60 - 88.

„Děkuji všem, kteří mi s účastí v soutěži pomáhali a podporovali. Bez nich bych nikdy korunku SUPERMISS nezískala. Doufám, že mi cena pomůže v naplnění mého snu, kterým je práce v modelingu,“ ocenila podporu svého okolí vítězná Adéla Karasová.

Vedle titulu SUPERMISS se také soutěžilo o titul v sedmnáctém ročníku Miss Motorsport. Tou se nakonec stala Ivana Sottnerová. Dále byla vyhlášena i Miss Praha a Miss Tourism Czech. Vítězkami se staly Tuguldur Burmaa (Miss Praha) a Lucie Janošová (Miss Tourism Czech). Hlasováním na stránkách mediálních partnerů soutěže pak diváci rozhodli také o SUPERMISS Media, kterou se stala Gabriela Kozlová.

„Letos je tomu 25 let od okamžiku, kdy jsme poprvé organizoval podobnou soutěž krásy, a shodou okolností to bylo i na stejném místě, jako jsme dnes. Jsem rád, že se letošní ročník SUPERMISS velmi vydařil a zase se nám podařilo posunout úroveň této soutěže o trochu výše,“ spokojeně zhodnotil výsledky i průběh soutěže ředitel Tomáš Vavřinec.

V průběhu večera na pódiu vedle desítky krásek a moderátorky vystoupila také zpěvačka Kamila Nývltová, zpěvák Marián Vojtko a zazpívala také bývalá účastnice této soutěže krásy Lucie Černíková. Zpestřením byla účast vítězek minulých ročníků SUPERMISS a Miss Motosport a vystoupení Denisy Sommerové se psem Aramisem.

Záznam z finálového večera odvysílá ČT1.

Co dělat při jaderné havárii: Základní rada zní schovej se a zůstaň v kontaktu, říká Dana Drábová