I když Lukáš Rosol (31) tvrdí, že se nic neděje a že je normální, že se Míša od něj „dočasně“ odstěhovala, je to trochu složitější. Michaela Ochotská (31) prý už nepočítá s tím, že by vztahu s Rosolem dala ještě šanci. Prý je ráda, že učinila první krok a dokázala se od něj odstěhovat.

Jenže problémy tím nekončí, naopak začíná hodně bolestivé období. Lukáše i Michaelu nyní čeká boj o ročního syna Andrého. Ne že by se o něj Rosol neuměl postarat, ale prostě na to nemá čas. Většinu roku tráví v zahraničí na tenisových turnajích a o miminko se starala vždy hlavně máma.

Nepředpokládáme, že by Rosol ukončil sportovní kariéru. Umí hrát tenis a ten ho živí. Rád by byl po boku svého syna, ale to by se musel tenisu vzdát.

Vše tedy směřuje k tomu, že maličký André zůstane u své mámy a Rosol bude hlavně platit, a když se bude slušně chovat, může syna vzít občas na zmrzlinu a časem i na dovolenou.

Otázkou je, zda na kost vyhublá a věčně unavená Ochotská dokáže roli matky nadále zvládat. Už nyní odborníci naznačují, že by se měla vzpamatovat a musí začít jíst. Jinak to vypadá, že se o Andrého budou starat hlavně babička s dědou…