Už se zdálo, že po něm neštěkne ani pes, ale přesto se lidový kuchtík Jiří Babica objevil v internetové televizi moderátora Luboše Xavera Veselého. A tam se nepříliš lichotivým způsobem vyjádřil ke svému rivalovi a kolegovi z branže Zdeňku Pohlreichovi. "Kuchařská mafie v čele s Pohlreichem, Vaňkem a Poštulkou mě mezi sebe nechce pustit. Chtěli to celé ovládnout sami a já jsem se jim tam vetřel,“ uvedl Babica pro XTV.

Jenže to neměl dělat. Extra.cz se zeptalo Pohlreicha, co na slova svého kolegy říká. Nejprve ho to zarazilo a pak spustil. „Ten pořad jsem dokoukal do konce. No, co k tomu říct. Musím se smát. Asi si taky založím internetovou televizi a nazvu ji Sluníčko, tam budu všechny chválit,“ smál se a potom vážně směrem k Babicovi dodal: „K tomu člověku se nemá ani smysl vyjadřovat.“

Evidentní je, že oba kuchaři se prostě v lásce nemají. Babica je v šoku, že v restauraci u Pohreicha by si těstoviny aglio olio za 160 korun prostě nedal, Pohlreich by se zase hospodě, kde „smaží řízky“ Babica, vyhnul obloukem. Mezi oběma rivaly klid a mír nejspíš nikdy nezavládne!