Královna Alžběta II. si od světově známé fotografky Annie Leibovitz nechala k devadesátým narozeninám nafotit rodinné snímky. Na jednom z nich se obklopila muži svého života – synem Charlesem, vnukem Williamem a pravnoučkem Georgem. Celé to vypadalo tak nějak moc seriózně, a tak se práce chopili internetoví trollové.

Ti královně a nejmenšímu princi vyměnili obličeje a děsivá koláž je na světě. Šedivá Alžběta vyfasovala nadšený dětský obličejíček a princ George vypadá jako bizarní přestárlý skřítek.

A královna nebude slavit devadesátiny sama. Z Ameriky přijel královskou rodinu navštívit prezident Obama s manželkou. Malý George je přijal v pyžámku a miniaturním županu. Jako správné dítě se pořádně předváděl a jednu chvíli se proháněl na svém dřevěném koníkovi. V tu chvíli bylo mamince Kate Middleton úplně jedno, jaké má státníky v pokoji, a věnovala se jenom svému synovi. Na Obamu se ani nepodívala a z George nespustila nadšením oči.

Tahle fotka dojala snad všechny maminky, které ji chválí. Kate prostě ví, co je priorita. Nakonec malému Georgovi nadšeně zatleskala. Mezitím se na ni zamilovaně díval manžel William. Prostě rodinná idylka! Podívejte se na fotky.