V kauze ukradených pornofotek celebrit už prý nefigurují jen slavné ženy. Jednou z obětí by měl být i člen kapely One Direction Liam Payne.

Na internetu se objevila fotografie, na níž je zobrazen muž sedící na posteli, který jakoby z oka vypadl Liamovi a na sobě má jen černou čepici. Mladík se dívá do kamery, má pootevřenou pusu, jakoby někomu poskytoval orální sex.

Fanoušci se samozřejmě postavili na stranu svého idola a bránili ho, že je fotka příliš rozrastrovaná a že to určitě nemůže být Liam. Sám zpěvák se na Twitteru ostře ohradil k tomu, že by měl figurovat na snímku. „Nejsem stoprocentně homofobní, ale také stoprocentně nejsem gay,“ obhajoval se Payne na sociální síti s tím, že by se raději nechal vyfotit úplně nahý než na fotce, kde je jeho dvojník a která koluje na internetu.

Člen slavného boybandu si nedávno užil podobnou záležitost, když se na síti vyskytla jeho fotografie, na níž si Liam užívá na jachtě. Fotku ale pustil do světa jeho fan klub, který ji v intimních partiích schválně rozrastroval, aby si všichni mysleli, že někde mohou najít snímek, kde uvidí zpěvákovo přirození.