Umělec říkající si XVALA měl jeden velký plán. Krátce poté, co unikly nahé fotografie takových celebrit, jako je Kate Upton nebo Jennifer Lawrence, se rozhodl uspořádat výstavu právě těchto uniklých fotografií vytisknutých a zarámovaných v životní velikosti. Fotografie měly být součástí výstavy Fear Google, která se měla zabývat tím, jak velké internetové společnosti kradou naše soukromí.

Hodně lidí se na výstavu těšilo, zejména těch, kteří fotky na internetu nestihli vidět, protože kvůli zájmu právníků začaly bleskovou rychlostí mizet. Ovšem výstava nakonec nevznikne. Hostující galerie Cory Allen Contemporary Art ji zrušila kvůli petici, která vznikla mezi lidmi.

XVALA vysvětlil, že respektuje lidi, kterým se nelíbí, že by vystavoval v podstatě ukradené fotografie jiných lidí, ale pokud se lidi hodně těší na nějakou nahotu, nahradí ji jinou. Svým vlastním penisem. Ehm.

XVALA se totiž rozhodl místo uniklých fotek nahých celebrit zveřejnit své vlastní „uniklé“ nahé fotografie, aby zůstal u tématu výstavy.

Což znamená, že už nemůže moc očekávat, že by mu tam přišla horda chlapů. Možná pár holek.

XVALA je poměrně známý americký umělec, který rád dělá různé věci využívající celebrity. Například po smrti Steva Jobse šel k jeho domu, ukradl jeho odpadky z popelnice a z nich mu nakonec vytvořil sochu.