Michaela Ochotská (31) se do podvědomí všech dostala nejprve rolí Adiny v seriálu Pojišťovna štěstí. Následně se pak dostala i do TV Nova a moderovala zpravodajskou relaci. Popularitu měla především mezi muži, a to díky pořádně nabitému přírodnímu dekoltu.

Zkoušela to, kde se dalo. Vždy bylo jejím cílem skončit s pořádným boháčem, který by ji zabezpečil. Randila s Martinem Ručinským (45), ovšem nikdy nevyšlo na povrch, zda v tom bylo i něco více nežli jen pár nocí.

Své si s ní zažil i Tomáš Ujfaluši, který ji pamatuje ještě z dob, kdy nebyla jen kost a kůže, ale holka “krev a mlíko”. Zasnoubená byla se slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Jejich vztah ale skončil po tom, co Pituchovi přestal fungovat business a došly mu finanční prostředky.

Dlouhých pět let chodila s Janem Holubem. Pořadatel kaskadérských show ji znal od jejích sedmnácti let, a když se poznali, zrovna se rozváděl. Bouřlivý vztah prožila v minulosti i s boháčem Michalem Exnerem, kterému na konci vztahu zahýbala se svým současným manželem Lukášem Rosolem (31).

Právě s českým tenistou je dodnes, ovšem momentálně to vypadá na rozchod. Žijí odděleně, Rosol navíc prožívá tenisovou krizi a jeho konto také slábne. To samozřejmě Ochotská nevidí ráda a nejspíše už pomalu rozhazuje sítě, aby ulovila dalšího boháče. Po třicítce a s dítětem na krku už to ale nebude tak jednoduché, jako to bylo dříve.