Bylo jen otázkou času, kdy do toho Ashton Kutcher a Mila Kunis (31) praští. Jsou to ale hrozní tajnůstkáři, takže se vzali pěkně potají. Jak magazínu People napráskal někdo z přátel páru, svatba proběhla v sobotu 4. července, tedy na americký Den nezávislosti.

O svatbě se přitom spekulovalo už na začátku letošního roku, když svým fanouškům pár nasadil brouka do hlavy novoročním přáním, kdy napsali do písku vzkaz: Šťastný nový rok, s láskou Kutcherovi. Celý Hollywood si tehdy myslel, že se vzali potají na dovolené, Mila i Ashton totiž vždy tvrdili, že jestli se vezmou, bude to pěkně potichoučku bez médií.

Ashton požádal Milu o ruku v únoru 2014. Krátce nato pár oznámil, že čekají své první dítě. Dcera se jim narodila v září. Kutcher však v manželství není žádným nováčkem, v minulosti byl totiž už jednou ženatý, a to s herečkou Demi Moore, oba od sebe dělilo 16 let. Pár se ne zrovna v dobrém rozvedl v roce 2013, rozvodové řízení se táhlo hlavně kvůli společnému majetku v hodnotě asi 6 miliard korun.