Negativní komentáře a zprávy, které na adresu komika chodí, se probíraly také při včerejším přímém přenosu, kde na téma narazil moderátor pořadu Marek Eben nebo i sám Lukáš Pavlásek. Ten se nazval revolucionářem a tanečním Che Guevarou. „Já jsem vlastně takový revolucionář, jediné, co tento národ vytrhne z letargie a zvedne ze židle, je jedno nemehlo v zábavném pořadu,“ prohlásil včera při přímém přenosu.

Opravdu lidé zapomněli na to, že se nejedná o olympiádu, ale o odpočinkovou zábavu, která běží v sobotu večer v televizi?

Pavlásek sice tančit neumí, ale dělá, co může, a do dalších kol ho posílají hlasy diváků. Je ale pravdou, že včera si při postupu do dalšího kola připadal trapně. Stál s hlavou skloněnou a díval se do země, jako by říkal, tohle už opravdu přestává být vtipné. Možná více než trapně smutně. Bude muset čelit další týden náporu hnusných zpráv o tom, že nemá ve StarDance co dělat.

Podpořil ho zpěvák a skladatel Radek Banga, který včera ze soutěže vypadl, když mu řekl: „Nedívej se do země, lidi tě poslali do finále, protože tě mají rádi, a my tady stejně budeme!“

Otázkou zůstává, jak se zvládne Pavlásek za týden naučit čtyři tance, které má ve finálový večer předvést.