Tak tohle se opravdu nepovedlo!

Blbá blondýna Iva Pazderková (33), kterou proslavila show Na stojáka, si uřízla pěknou ostudu. Tedy spíše společnost, která si Pazderkovou najala jako tvář propagující její produkty. Kosmetický gigant je proslulý tím, že se nezdráhá velmi štědře zaplatit celebritám, které jeho zboží propagují. Právě tučný honorář byl zřejmě pro herečku, kterou by si s kosmetikou spojil málokdo, rozhodující, aby se k propagaci propůjčila.

Fatální chybu v kampani ale udělali grafici, kteří tvořili materiály, na kterých se Pazderková vyskytuje. Nejhorším kouskem, za který je normálně v reklamní agentuře vyhazov na hodinu, je leták, který firma využila k facebookové kampani. Pazderková by jistě podle klientova zadání měla zákaznice ke koupi produktů nalákat. Amatérským počinem několika lidí v reklamní agentuře a lajdáckým schvalovacím procesem na straně klienta se jim ale povedl pravý opak.

Uživatelky na Facebooku se ihned zarazily nad příšerným výsledkem, který ještě začerstva okomentovaly, a Ivě pořádně naložily. „Vypadá jak stařena,“ nebo „Uf, tady vypadá opravdu neobyčejně ošklivě,“ dodává další diskutující.

Podobný trapas se stal stejné firmě nedávno, když spolu s dalšími hvězdnými tvářemi propagovala pochod proti rakovině prsu i Halina Pawlowská (58). Té zase na letáku retušér amatér zúžil obvod ruky tak markantně, že by takovou paži spisovatelka nezískala ani po půlroční hladovce.