Tak jak se mi dění poslední týdny líbí, protože tomuhle by tleskal i Franz Kafka, TV Nova občas umí natočit dokonale zbytečnou a nudnou scénu. Zbytečnější než Tomio Okamura, nudnější než Karel Voříšek s Klárou Doležalovou a předvídatelnější než Pepa Kokta na lovu. Fakt nevíte, kterou scénu a kterou repliku mám na mysli… Dobrá, dáte se podat. Ale vy to stejně víte, vždyť jsme se u toho v pondělí nudili všichni:

MŮŽE MI NĚKDO DOPRDELE VYSVĚTLIT, JAK SE TA KRÁVA BOŽENA MŮŽE ZEPTAT HEJLOVÉ, JESTLI TU PRVNÍ NOC U PETERA „NĚCO BYLO“????????? Co je to za otázku??? Copak mohlo něco být, ty stará ředitelská dylino s debilním synem a spisovnou mluvou? Nikdy nic nebude, nikdy. To dřív Ornella Štiková vyvrátí teorii relativity, než si Miriam zašuká s Peterem.

Nedala by mu ani po dvaceti vodkách, kdyby ležela na posteli poseté okvětními lístky uprostřed obrovské knihovny plné májovců, ruchovců a lumírovců, v podkresu hrál Čajkovskij, Čuk by nad ní stál s erekcí a svou měkkou slovenštinou šeptal, že bude jemný a že se o něm na oddělení říká, že může třikrát, a že je rád, že už konečně Miriam chápe, proč si v policejní sprše vždycky vedle něj připadají všichni kolegové jako mrzáci.

Jestli si na Nově myslí, že teď budou divačky půl roku jako na trní, kdy už konečně dojde na kopulaci, tak to se….. nepletou. Ale já ne!!!!!! Já nejsem ovce, a navíc vím, že Hejlová je bezpohlavní bytost, které přinesl syna čáp, případně ho našla v zelí! Když už jsme u tohoto (ty vole, teď jsem málem napsal milostný trojúhelník) nešukajícího geometrického útvaru, rád bych řekl okrajově pár slov ke schovance Alici, ne změna, řekl jedno slovo:

CHCÍPNI!

Co si to ta slepice dovoluje? No a co, že jí nějaký opilec zabil matku, která si ho předtím nabrnkla. No a co, že to měla těžké. Takže ten idiot ji deset let dotuje a dělá tátu a ona ho ani nemusí uspokojovat, ač na to byla u otčíma zvyklá a jistě by se jí zas tak moc nestalo, a ona ho bude takhle cvičit . Citově vydírat, dělat velké teatrální scény a naopak bejt schválně nezvěstná, když mě shání???

Proč jí někdo neutrhne hlavu. Nemůže, co, milá Novo? Nemůže, protože se tahle kráva tutově do měsíce totálně zamiluje do Miriam, ve které najde vrbu, druhou mámu, za kterou může vždycky zajít, která jí vysvětlí, že jí Petera nechce ukrást a že respektuje její místo v jeho životě a že tu je vždycky pro ni. Úplně vidím tu šťastnou rodinu u tabule, kterak je happy. Kráva má zase rodiče, nedavajka chlapa, kterého už nečekala, a on rodinu. Ženu a dceru, to, co nikdy neměl dohromady… A do toho začne žárlit mladej Hejl, mezi kterým a matkou to samozřejmě usmíří Lenka, jen přestanou scenáristé předstírat, že je někde na vejminku, protože její představitelka v době natáčení těchto epizod doopravdy rodila a kojila, namísto aby neotravovala zbytečnostmi (vtipné, jak chtěl mít klid i její reálný manžel Miller, ale toho rovnou uklidili do Bruselu a dostane to vyžrat tak roční absencí).

Bych blil, fakt… Bože, až bude mít Miriam proslov k Alici a ta se rozpláče, to vám říkám, televizní vězeňkyně od žehlicích prken budou olizovat televizní obrazovky, ze kterých potečou hektolitry patosu, a nemůžu se dočkat, jestli k tomu pustí ve střižně jako podkres Stánky od Brontosaurů nebo rovnou tu sračku z Titaniku. No nic, nejen asexualitou a kantořinou živa je Ulice. Jak já řval u scénky „Lumír s kolečkem plní socialistický závazek i přesto, že nedostal dostatečnou podporu k vedení úřadu MČ“. Ano jistě, to si lidé říkají: „To je starosta, čestný, obětavý člověk a nám zatím vládne kretén a zlodějské hovado Hložánek.“

Aha, a co jako? Byl to Lumír, kvůli jehož debilitě pokáceli park. Byl to nepoučitelný Lumír, kterému nestačilo šest set třicet podrazů od Masného s Hložánkem, aby pochopil, že Masný s Hložánkem jsou podrazáci. Byl to Lumír, který už starostoval druhý mandát, zatímco za dveřmi mu podepisovala bývalá opozice ortel. Byl to Lumír, kdo si nechal srát na hlavu bulvárem i radničními soky, a připomínám, že to byl Lumír, kdo poslal do hajzlu imagemakera s mezinárodní zkušeností z vrcholné politiky, kterého mu sehnal Miller.

Co ten kretén chce? Copak nepatří ke kolečku nebo do pekárny? Copak si tohle ponaučení nezasloužil? Co čekal od komunální politiky? Že ho tam bude čekat opozice se zabijačkou a naraženým sudem každý den příštích dvacet let, kdy bude pod penzí? Ne, ten člověk nemůže být starostou právě proto, že v reálné radniční politice není schopen fungovat, a tedy prosazovat svůj volební plán.

Oni chtějí na revanš za podporu, abys odklepnul ten obchoďák? Abys zatlačil na místní plátek, když má Hložánek průser s bordelem? Abys přihmouřil oko výměnou za to, že si můžeš další čtyři roky stavět dětská hřiště a hrát si na Robina Hooda? To je vážně divné, že jsi skončil u lopaty, ty kreténe, zatímco Hložánek je starosta a ještě si přišel připsat zásluhy za hřiště. Mimochodem výborná akce, Hložánku, to se mi líbilo, Eliáš by ti za to měl vypsat diplom! Dobře ty. A ty, Lumíre, ty se prosím tě už ničemu nediv, mongole, co to myslí dobře, a proto vždycky skončí s holou prdelí, zostuzen škemráním u Hložánka o job a zrazen všemi okolo.

Ech. Jsi marný po matce. Po alkoholické herdekbabě a drbně, která umí tak spočítat, co stojí dvě koblihy a půlka šumavy, ale když má říct Růženě, že v práci skončila, protože už je vyřízená a půjde si brzo lehnout a tohle je kapitalismus, ve kterém není na sociální cítění místo, tak se rozsype jak čaj. Nejhorší na tom je minule probíraný fakt, že Lumča bude pracovat v pekárně, dostane depresi, což je od scenáristů hezky vymyšlený důvod pro to, aby z bohatého Bruselu od rtuťovitého milence a skoromiliardáře Millera přijela Světlana a začala ho utěšovat, a následně udělala PODRUHÉ v životě spektakulární průser v podobě slehnutí s vepřostavebním dělníkem s mastnou hubou, se kterým si naseká další tři malé, tlusté, blbé, rozežrané Lumíry, namísto aby v Belgii plodila se svým princem budoucí lékaře a europoslance. Skutečně gratulační, Světlano.

Ještě jeden úkol mám v dnešním díle. A to poprosit Novu, ať už netrápí Libora. Bože, co ta postava už vytrpěla kvůli vynucenému odchodu Zuzany „Nač být milionářka ze seriálu, když můžu za skývu chleba jít dělat divadlo s Töpferem na Vinohrady“ Vejvodové.

Tu středu jste fakt přehnali. Další útok toho kreténa Červa a do toho popisek Novy v televizním programu: „Místo aby nalezl u Libušky azyl, Červ mu ještě více naloží. Jako by nestačilo, že dnes neuvidí Adámka a zítra k němu přijde do ordinace kontrola z pojišťovny…"

By the way, Libor sice neustále hrotil, kdo na něj píše hanopisy (Lumír II.), ale ono na nich něco bude. Ruku na srdce, chcete jít do ordinace k lékaři, který myslí na všechno, jen ne na výkon????

Kdykoli se ocitneme v této dekoraci, vidíme namísto kvalifikované soustředěné péče něco z tohoto:

  • Libor je bez sebe, že jeho ex mu měla už před hodinou přivést Adámka a nebere telefon.
  • Libor se hádá s matkou, tak ho vydráždí třemi poznámkami typu: „Já ti do toho nechci mluvit, ale…“ a odmlčí se a blbě neúčastně čumí, což ho vydráždí počtvrté.
  • Libor se vrátil od Libušky, kde potkal kreténoherce, jak do ní dělá, což ho paralyzuje po zbytek ordinační doby.
  • Libor je rudý vzteky a vykřikuje něco o tom, že zase volala pojišťovna a vyptávala se.
  • Libor řeší Mikiho.
  • Libor má kocovinu, protože se včera ožral jako prase z některého z výše uvedených, případně souběhu.

atd…

Nemůžu se dočkat, až Libuška kopne za pár dnů doktora Rozsévače do zadku a on bude v depresi měsíc v ordinace trénovat vázání smyčky na laně. Tam bych si chtěl jít pro injekci do zadku a ujištění, že ta rakovina se dá porazit, jen to chce věřit!

Ale já nevěřím. Nevěřím, že bude po mém. Že Čuk ošuká Miriam a okamžitě se na ni vykašle, protože to vše byl jen další zářez v jeho nekrofilní kariéře. Že Jordánovou ta třída naoko vezme, aby jí v nestřeženém okamžiku přilepila na zadek billboard s nápisem „Chtěla jsem učit, tak to mám. Jsem chudá, šikanovaná a slintá po mně největší kretén ve sborovně“. Že MUDr. Spermobanka dostane od VZP pokutu šest milionů za dvojku v žíle a debilní sestru, načež zabije úřednici i sestru, a když půjde v afektu se skalpelem na Červa s Eliášem, srazí ho na náměstí z Bruselu se vracející Světlana, která dostane jako Roman Janoušek čtyři a půl roku ne jako trest světský za řidičskou chybu, ale trest boží za návrat k tlačence, když jsem v Beneluxu nechala kaviár. Že Eliáš v seriálu zůstane navzdory tomu, že to není ve scénáři, protože Eliáš je víc než scénář, víc než Ulice, víc než Nova, více než Bůh.

Ale tak to v telenovelách nechodí, nejsou Novotného LSD večírkem, nejsou Novotného řeporyjskou Ulicí. Seriálovou Ulicí, kterou má ale pořád rád. Protože je to možná jeho Ulice.

Jen si to nepřipouští.

Smrt frigidním účám a drbajícím neslyšícím!

Těším se za týden.

Nebo tak nějak:-)

*Nevěřím. Ty ses fakt vrátil, milý čtenáři???

Po té zradě minulý týden? Zradě, proti které jsou Eliášova alotria kapučínem se třemi kostkami cukru?

Musím to vysvětlovat? Copak existuje zdůvodnění spáchání největšího hříchu, jaký jsem mohl fans tohoto blogu udělat? Ech, no zdržel jsem se v Německu na pokerovém turnaji namísto jednoho večera čtyři dny, a když jsem se v úterý dostavil, došlo mi, že už to asi nemá cenu a stejně by to nikdo nečetl, protože jste mě prokleli. Do jednoho. A vy jste tady! Už to neudělám! Dobře, sem tam sobota místo pátku, ale jinak kázeň. Čestný hložánkovský a Eliáš je svědek!*