Učitel (39) byl sice jenom asistent učitele, ale děti vyučoval stejně. Jednoho dne se neudržel a brutálně napadl svého studenta. Ve středu ráno měli biologii a chlapec učitele prý vytočil. Ten se neudržel a brutálně ho napadl. Chytl ho za košili, hodil na stůl a pak škrtil. Zároveň na něj sprostě řval. Vše bylo natočeno na video.

Učitel byl zatčen za fyzické týrání dítěte. Čtrnáctiletý chlapec byl převezen do nemocnice, kde byl ošetřen. Naštěstí nemá žádná vážná zranění. „Učitel přednášel, pak ke mně přišel, udeřil mě a začal mě dusit,“ řekl student. „Nemohl jsem se ani bránit, byl brutální,“ dodal. „Nikdo ze třídy mi nepomohl, všichni tam jenom stáli a dívali se,“ řekl smutně chlapec.

Nikdo není schopen říct, co vedlo učitele k tomu, aby na studenta zaútočil. Prý ho nijak nevyprovokoval, ani mu neřekl nic špatného. Někteří studenti ale přece jen tvrdí, že byl chlapec k učiteli neuctivý a odmlouval. To ale ještě není důvod, aby ho učitel brutálně napadl.

„Asistent učitele čelí disciplinárnímu řízení, bude také vyhozen ze školy,“ píše se ve zprávě. Případ bude předán do kanceláře Milwaukee County okresního prokurátora.