Případ, který v minulých dnech otřásl celým světem, pomalu odkrývá coloradská policie. Dynel Catrece Lane je ve vězení a s kaucí stanovenou na dva miliony dolarů se ven jen tak nepodívá.

Lze jen doufat, že za mřížemi zůstane navždy. Celý útok se odehrál tuto středu. Michelle Wilkins byla nalákána do domu útočnice pod záminkou prodeje dětských šatů.

Catrece Lane na ni zaútočila střepem z rozbitého skla a bodla ji do krku. Poté se vrhla na její břicho, které rozpárala a vyjmula z něj nenarozené dítě.

Manžel vražedkyně Catrece Lane našel mrtvý plod ve vaně. I jemu pak šílená žena tvrdila, že se jedná o její potrat. Muž vražedkyni uvěřil a v nevědomosti ji převezl do té samé nemocnice, ve které se nyní zotavuje brutálně napadená Michelle Wilkins.

Policejní zpráva prozrazuje, že Catrece Lane musela celý útok důkladně naplánovat. Lékaři totiž zjistili, že ač nemá vražedkyně žádné lékařské vzdělání, dítě bylo z těla Michelle Wilkins vyjmuto odborným zákrokem.

To napovídá o důkladném studiu císařských řezů ze strany šílené Catrece Lane. Ta sama přišla o svého 19měsíčního syna v roce 2002. Dle příslušných úřadů se utopil.

Michelle Wilkins oznámila, že čeká syna, jen několik týdnů před útokem. Zda si ji právě proto Catrece Lane vytipovala, je zatím nejisté.