Když jste osmnáctiletá dívka žijící na malé vesnici na východě Indie, nemáte to lehké. Kdokoli může říct, že jste prokletí a přinášíte neštěstí, a všichni tomu automaticky uvěří.

Přesně to se stalo osmnáctileté Mangli Munda žijící v malé vesnici v indické části Džhárkhand na severovýchodě země. Stařešina vesnice rodině oznámil, že dívka je prokletá, a pokud si nevezme za muže zatoulaného psa, nikdy se smůly nezbaví. A tak otec rodiny našel zatoulaného psa a vystrojil své dceři regulérní svatbu. Jenom s tím rozdílem, že ženichem se stal pes.

„Stařešinové nám řekli, že musíme svatbu zorganizovat co nejdříve, abychom zničili zlé kouzlo,“ říká otec. Dcera moc radost z toho nemá, ale všichni jí namluvili, že její svatbou se psem zachrání rodinné štěstí, takže nakonec tu šílenost dobrovolně podstoupila. A stále doufá, že v budoucnu si najde muže a budou spolu žít šťastně až do smrti.

Ano, nakonec si může vzít i muže z lidského plémě. A dokonce se ani nemusí se psem rozvádět. V Indii přeci nejsou zase tak zaostalí! Ehm…