1. PURITY VISION – Bio Epil je depilační cukrová pasta, která se nahřívá a následně se používá jako depilační hmota. Spousta žen tvrdí, že je to ten nejvhodnější způsob s nejdelším účinkem. Ve skutečnosti je manipulace s hmotou dosti obtížná, pokud nemáte špejle, které by vám aplikaci usnadnily. Ohřev cukrové pasty je také obtížný, někdy je 30 vteřin v mikrovlnné troubě hodně, jindy málo, takže pozor na popálení. Ve výsledku je to celkem bolestivé, i když se na to dá zvyknout, nečekejte měsíce bez holení. Roste to sice pomaleji, za to trápení to nestojí. Tuhle depilační cukrovou pastu si můžete za pár korun vyrobit i doma.

Hodnotíme: 5/10

2. Gillette – Venus klasická dámská žiletka nezklamala. I když chloupků vás to zbaví na jeden, max. dva dny, je to rychlá, bezbolestná a snadná volba. Také finančně nejméně náročná. Jediné minus, co tento produkt má, je rychlé opotřebování čepelí a časté obměňování nadstavců.

Hodnotíme: 8/10

3. Braun – Silk épil 9 tento epilátor nás překvapil, a to doslova. Kromě klasických nadstavců na zastřihávání a epilaci chloupků má také masážní hlavici a hlavice na peeling. Nohy po použití zůstanou jemné, bez podrážděné a zarudlé kůže. Epilátor Silk épil 9 redukuje množství ochlupení, tudíž po pár použitích zaznamenáte výrazně méně chlupů. Je vhodný na suché používání, ale také do sprchy. Baterie vydrží déle než 50 minut. I když je to finančně náročnější, rozhodně se vyplatí investovat. Za nás naprostá bomba!

Hodnocení: 10/10

4. Veet – Silk and Fresh je depilační krém, který slibuje za málo peněz hodně muziky, a opak je pravdou. Tento produkt je nepraktický, nepříjemná vůně a opravdu nevzhledný efekt je jen zlomek. Krém nanesete na části kůže, kde se chcete chloupků zbavit, krém ale musí působit 5–10 minut, což je celkem dost. Poté použijete speciální škrabku a chlupy snadným způsobem odstraníte. Krém sice chloupky poškodí a odstraní, kořínky zůstanou! Takže pokud nechcete nohy, třísla nebo podpaží plné černých teček, tomuto produktu se vyhněte obloukem.

Hodnocení: 2/10