Cameron Diaz

Film She´s no angel je jejím prokletím. Dříve, než se stala respektovanou herečkou, se Cameron nebála na sebe obléci fetištické prádlo, punčochy a před kamerou si zvládla masírovat ňadra politá olejem. Od doby, co to prasklo, se herečka snaží distribuci filmu zakázat.

Jackie Chan

I když si každý myslí, že Jackie je od narození bojovníkem, opak je pravdou. Před tím, než se dostal do velkého filmového průmyslu, musel se spokojit s pornokomedií All in the family, kde se oddával vášnivým rozkoším. Snímek je naštěstí zapomenut.

Matt LeBlanc

Známý Joey ze seriálu Přátelé také hledal své místo na hvězdném Olympu. Dříve, než dostal životní roli v seriálu Přátelé, se ale objevil v erotické minisérii Deník červených střevíčků, která byla u nás velmi populární. Společně s ním hrál v sérii i známý Mulder David Duchovny.

Arnold Schwarzenegger

Než se stal nezničitelným Terminátorem, věnoval se jako všichni kulturistice. Roky před tím, než se z něj stal slavný kulturista, ale vesele pózoval nahý pro magazíny zaměřené na gaye. Dnes o fotkách tvrdí, že šlo o umění.