Tak to dopadá, když chce člověk za každou cenu ušetřit. Čas i peníze. Místo fitka se Misty vydala kvůli lepšímu zadečku za plastickým chirurgem. A to ještě nějakým známým z rodiny, který jí slíbil velkolepou slevu.

No a jak to dopadlo, uvidíte v galerii. Jednu půlku měla v naprosto tragickém stavu – úplně nakřivo a s visícím silikonem. Když se na to podíval odborník, který měl škodu napravit, tak skoro zaplakal. Svoji dlaň totiž bez problémů vsunul mezi kůži a implantát!

Díky pořádnému doktorovi už zadeček po další operaci vypadá k světu, ale všechno umělé muselo ihned ven! „Ráno před zákrokem jsem svůj zadeček naposledy hezky poplácala,“ řekla Misty.

Operace dopadla výborně, Místy ani neměla šílené jizvy, jenom pár modřin. Jenomže pak se jí po větším zadku začalo stýskat a začala sondovat u doktorů, jestli nemůže projít profesionálním zákrokem, po kterém by silikon držel na svém místě.

Doktor Terry Dubrow jí musel tedy rázně vysvětlit, že její tělo reaguje na implantáty velice špatně a za pár let by mohla mít velké zdravotní problémy. Misty si naštěstí další operaci rozmyslela!