Právě oslavil patnáctiny a ty si žádají speciální dárek. Jenže takový si třináctiletá žačka pro svého bývalého určitě nepředstavovala. Nalákal ji ještě s jedním kamarádem do opuštěné chatky, kde na ní loudil dárek. „Nechápala jsem, co myslí,“ řekla dívka u soudu v Hradci Králové. Když spolu chodili, drželi se maximálně za ruce a padlo pár pus.

Že mu jde o sex, došlo naivní slečně až ve chvíli, kdy ji mladík začal líbat a strhávat z ní šaty. „Nelíbilo se mi to, křičela jsem. Řekl mi, abych byla ticho. Držel mě za ramena a za pas. Trvalo to přibližně dvě minuty,“ citoval výpověď dívky Deník.cz. Pak dívku přinutil k orálnímu sexu, následně ji znásilnil.

Mladý násilník u soudu zapíral a vymýšlel si nesmyslné historky o tom, jak se dívčina DNA dostala na jeho trenky. Jeho věta „Z plivanců, které byly kolem chaty“ určitě alespoň v duchu musela rozesmát celou soudní síň.

Jenže zvrhlík zapomněl na to, že s sebou na rande táhnul i kamaráda, který celou dobu šmíroval klíčovou dírkou a u soudu všechno napráskal. „Slyšel jsem vzdychání a škvírou viděl, jak mu sedí na klíně a jak se hýbou. Jí se to nelíbilo, bránila se a plakala,“ řekl u soudu. Kamaráda sice napráskal, čímž pomohl obžalobě, ale proč místo šmírování znásilňované dívce nepomohl?!

Za znásilnění dostal mladík podmínku a musí chodit na „psychologický výcvik“. Sice nevíme, co si pod tím představit, ale doufáme, že ho tam naučí, jak má sex vypadat, že není obvyklé, když u něj holky brečí a prosí o pomoc.