Během posledních deseti let se Liv vypracovala na jednu z nejoblíbenějších hereček její generace. Je jí devětatřicet let a ze svého půvabu neztratila ani kousek. Pořád je to krásná žena a především výborná herečka.

Liv Tyler je dcera frontmana kapely Aerosmith Stevena Tylera. A jestli něco při natáčení filmu opravdu nemusí, tak jsou to nahé scény. Režisérům tyhle scény často odmítá, i když párkrát udělala výjimku a opravdu to stálo za to.

Naposledy se odhalila ve snímku The Ledge od režiséra Matthewa Chapmana. A její žhavé postelové scény jsou naprosto skvostné. Jenom škoda, že se tahle herečka nechce odhalovat častěji, protože je na co koukat.

Naposledy mohli diváci vidět tuto nádhernou herečku obnaženou v roce 1996 ve snímku Svůdná krása. Tehdy jí bylo pouhých osmnáct let.

I tehdy dalo režisérovi filmu opravdu hodně práce, aby Liv přemluvil. Herečka se totiž nechala slyšet, že ji děsí pomyšlení, že bude točit nahé scény.

Podívejte se na nejodvážnější scény, které kdy herečka natočila. I když jí to bylo dle jejich slov nepříjemné, musíme uznat, že Liv je profesionálka každým coulem a nedala na sobě vůbec nic znát.