Láska kvete v každém věku, Haně Gregorové to každý přeje, ale není to přeci jen už moc? Její přítel na sebe strhával pozornost, byl rád pod drobnohledem médií, svou zralou milenku stále líbal, objímal a dokonce prozradil, že by si ji chtěl vzít za ženu. Herečka vedle něj úplně pookřála, ale přeci jen se ty jejich rodinné vztahy začínají dost zamotávat.

Nejdřív Hana nemusela bývalou Miss a v rodině ji přivítat nechtěla. Nakonec ji vzala na milost, ne jako Ondrovu první ženu Johanku. Tu nesnášela natolik, že synovi ani nepřišla na svatbu. Teď teda přišla, ale víc než sňatku se věnovala svému kolouškovi, se kterým by určitě radši byla v posteli. Bylo to vidět podle jejich vroucích dotyků. To možná Táňa nepřekousne, že na sebe strhávali tolik pozornosti, když jen ona měla být za tu velkou hvězdu.

Aby to pak Gragorové nevrátila u vnoučete. Spekuluje se, že se modelka vdávat musela, protože už je v očekávání. To by pak mohla říct, že Hana k dítěti nemůže, nebo ne tak často, jak by babička chtěla. A bude se to dál zaplétat.

Třeba to bude jak v nějaké telenovele, přeci jen by věkově měla Táňa k milenci tchyně blíže než temperamentní Slovenka. Oba vypadají jak sourozenci, ale kdo ví, co se jim v životě může přihodit. Aby nakonec mezi nimi nepřeskočila jiskra a Ondra se pak s maminkou navzájem neutěšovali. Jejich životy totiž připomínají jednu velkou komedii.