Mnohé z fanynek MMA ho dokonce označují za nejvíce sexy tuzemského zápasníka. „Takové názory od žen mě samozřejmě vždycky potěší. Otázkou spíše je, co na to říká moje přítelkyně,“ směje se Ondra. Ten je teď v plném tréninku a čeká ho ještě nemilá povinnost – shodit 8 kilogramů do váhové kategorie – 61,2 kg, protože už 4. září ho čeká na Dobříši v rámci mezinárodního galavečeru GCF Challenge: Fight Night Dobříš zápas s polským soupeřem Kamilem Selwou, kde bude také vícemistr republiky Jan Janka z KBC Příbram.

„Tenhle zápas je pro mě strašně důležitý, protože by mě výhra nad velezkušeným soupeřem mohla posunout v kariéře. Navíc budu zápasit na Dobříši, odkud pocházím a kde bydlím, takže mi přijde fandit celá rodina, kamarádi a spousta známých.

Doufám, že neudělám sobě ani MMA na Dobříši ostudu a podaří se mi zvítězit,“ říká Skalník, který nedávno vyhrál pyramidu v Maďarsku a měl by nastoupit v listopadu do zápasu o maďarský titul. Vedle něj se na začátku září v Dobříši představí i další známá jména českého MMA – třeba Michal Lebduška nebo Michal Hořejší. „Na galavečer na Dobříš slíbil dorazit, pokud nebude na tréninkovém kempu v zahraničí, i můj kamarád Viktor Pešta, který je jediným Čechem zápasícím v nejprestižnější světové MMA soutěži UFC. Toho vidět kdykoliv je obrovský zážitek,“ dodává s úsměvem Skalník.