Milujete nádherné a sexy ženy, které mají typicky mužské povolání? Pokud ano, tak to se vám bude určitě líbit fotbalová rozhodčí Jekatěrina Kostjuninová. Tahle brunetka pochází z Ruska a je snad tou nejvíce sexy ženou pískající fotbalové zápasy.

Když rozdává červené karty, tak za to rozhodně nedostává od hráčů vynadáno. Ba naopak. Snad každý fotbalista by chtěl od ní schytat nějakou tu kartu. Ptáte se proč? Protože už je potom mnohem snazší tuhle krásku pozvat na rande.

Tahle roštěnka má fanoušky po celém světě. Její instagramový účet sleduje už skoro devadesát tisíc lidí. Jekatěrina totiž nepřidává na své sociální sítě jenom fotky ze zápasů, nýbrž taky pěkně žhavé momentky.

Obzvlášť pány tahle mrška pekelně provokuje svými fotkami, kde vystavuje dokonalou postavu nebo polonahé tělo. Jekatěrina je velmi schopná dívka. Kromě toho, že kdysi sama hrála fotbal, tak momentálně studuje univerzitu v Krasnojarsku a v budoucnosti by se chtěla vypracovat ze třetí ruské ligy k profesionálům. Tak snad se jí to podaří.