Matka se po třiceti letech setkala se synem, kterého dala k adopci hned po narození. Že by se ale začali pomalu poznávat jako matka se synem, to se nestalo. Oba se do sebe totiž zamilovali.

Láska to byla tak velká, že Ben opustil svoji manželku Victorii a začal si užívat sexu se svojí biologickou matkou! A vůbec mu nevadí, že ho před třiceti lety opustila. Nakonec je rád. Je to s ní prý úžasné a konečně našel tu pravou. Jejich sex je prý fenomenální a nikdy nezažili nic lepšího.

Ze začátku si jen psali. Připadalo jim, jako by se znali snad celý život. Byli na sebe napojeni a pořád na sebe mysleli. Benově matce Kim se brzy začaly zdát o jejím synovi erotické sny. A to opravdu není normální!

Když se začali více vídat, sexuální přitažlivost byla tak velká, že už to nevydrželi. Jednou se spolu opili, dali si první pusu a pak už z toho byl sex. Tak se jim to zalíbilo, že se museli vídat pořád a teď bez sebe nedají ani ránu.

Dokonce spolu plánují svatbu a dítě. Podle nich se nejedná o incest, ani jeden z nich si nepřipouští, že jde o matku a syna. Mají prý jen velmi blízký a pevný vztah. Jsou spřízněné duše a celý život čekali na to, až se najdou.

Prý se jedná o „genetickou sexuální přitažlivost“, která se projevuje poté, co se dva lidé v dospělosti setkají. „Jsme jako hrášky v lusku – jsme spolu,“ říkají.