Po tom, co si dnes policie přišla do Vily VyVolených pro Thomase Castella (38), nastalo mezi ostatními soutěžícími obrovské napětí. Hradecký hříšník se po chvíli vrátil, ale všem ostatním oznámil, že musí soutěž opustit.

Během několika minut si zabalil všechny věci a nechal VyVolené, aby se s ním jednotlivě rozloučili. Pochopitelně jenom ty, co chtěli. Nejdojemnější loučení proběhlo s umělohmotnou kráskou Zdeňkou Souškovou (25), se kterou Thomas udržuje ve Vile vztah.

Když si Thomas alias Tomáš Hradil s ostatními před Vilou podával ruce, jindy emočně zploštělá Zdenička se rozbrečela a nedokázala přestat, ani když ji někteří uklidňovali, že jí budou nablízku. Jakmile se ukázalo, že to všechno byl Castellův vtip, začala chrlit sprostá slova na jeho adresu a nepomohl ani fakt, že jí inteligentní kulturista při loučení vyznal lásku slovy Miluju tě!. Věčně ukňučená Zdena včera dostala od VyVolených nejvíc palců, a tak je dost možné, že už v pátek opustí Vilu a spolu s ní i svého dosavadního ochránce.