Tenhle víkend toho bylo na Češky vážně moc. V pátek odcházely z práce plné nápadů, jak si prosluněný víkend užít. Bazény se napustily, šampus nachladil a sexy dračice vyrazily provětrat svůj nejnovější model plavek na zahradu. Vše zní dokonale, nemyslíte? Pokud zůstaly dámy celý víkend odpojeny od internetu a nesáhly po mobilu ani tabletu, byly zachráněny. V opačném případě byl s nimi ámen.

Přestože si páteční odpoledne ženy užívaly a myslely si, jak parádní rodinný večer nezažijí, jejich drahé polovičky nevysedávaly s nimi u bazénu a nemazaly jim záda, ale zaplnily snad všechny zahrádky v republice, ve kterých bylo možné povzbudit české kluky na mistrovství světa. Domu se tak pánové vraceli spálení, opilí a naprosto nechutní. Ženy začínají tušit, že je tu něco špatně.

V sobotu se ovšem opět vyjasnilo a byl tu nový den a s ním i čistý štít. To bude paráda, budeme grilovat, užívat si dětí a jeden druhého, myslely si. Opět omyl. Frustrace Češek narůstá poté, co se jejich drahoušci probouzí s kocovinou a naprosto bez nálady. Večerní katastrofa v podobě nevysílání show Tvoje tvář má známý hlas depresivní náladu ještě více dobarvila.

A neděle? Asi ani jedna z nás už neměla o harmonickém víkendu mylné představy, ovšem šok v podobě naprosto fantasticky vypadající Nely Slovákové v plavečkách a ještě k tomu u moře nás dorazil totálně. Nejen že jsme zjistily, že celý víkend se vystavujeme v naprosto otřesných plavkách, ta drzá Slováková má zadek jako z plakátu. Náladu nám nezlepší ani partner, který o dokonalé postavě Nely celý den básní.

Posledním šokem na dobrou noc je fakt, že naše drahé polovičky za celý víkend ani tak nezajímalo hokejové šílenství jako naprosto perfektní zadeček Nely, takže ani na sex s námi se nezmohly. Pondělní ráno bylo tedy pro všechny ženy naprostým vysvobozením a doufejme, že se už nic podobného nebude nikdy opakovat.