Desperados High Jump 2015 vypukne sice až za měsíc, nicméně už dnes jsou přípravy na tuto letní akcičku v plném proudu. Lom v Hřiměždicích u Příbrami je připraven na nájezd tisíce sexy roštěnek a namakaných borců, ale také na ty nejlepší světové cliffdivery.

Letos poprvé se však budete moct těšit nejen na bláznivé skoky ze skály ve výšce 30 metrů či sakra bolestivé placáky, ale také na neuvěřitelné borce na motorkách. Libor Podmol, jeden z našich nejlepších freestyle motocrossových jezdců, poctí Desperados High Jump svojí dvěstěpadesátkou Yamahou! Tahle láska ho stála hodně zlomených kostí a bolesti, ale přesto Libor skáče dál. Dál a lépe, vysoko a hlavou dolů. Několikanásobný mistr světa a vítěz závodů X-Games bude spolu se svým teamem třešničkou na dortu doprovodného programu High Jump.

Chcete vidět nejen skokany (v miniplavečkách a s tvrdými zadečky), kteří se díky party atmosféře nechají vyhecovat k naprosto nepochopitelným tríčkům, které neuvidíte nikde jinde na světě? Sbalte plavky, nafukovací lehátko a vyrazte 31. 7. do hřiměždického lomu. Vedle skokanských závodů a vůně spáleného benzinu freestyle motocrossových bláznů si užijete také hudební orgasmus díky hiphopové skupině Prago Union. Co víc si přát?