Zpěvačka Dara Rolins (41) je proslulá svou vášní pro zdravý životní styl. Pravidelně cvičí, do toho zdravě jí a ještě má dobré geny, takže jí tloušťka nehrozí. Vypracované břicho Daře můžou závidět i pravidelní návštěvníci fitka, protože získat takový pekáč buchet stojí spoustu sil.

Rolins se na Facebooku pochlubila fotkou svojí dcery, která očividně zdědila v tomto případě geny po matce, a i když jí je teprve šest let, taky už má náběh na dobře vytrénované břicho. „Lola má určitě hodně z Matěje (otec Matěj Homola, pozn. red.), ale stejně tak v ní vidím část sebe. Za hodně věcí může genetika. Uvědomuju si to štěstí, že mám sportovní postavu po otci, a proto mi vždy stačilo s touto výhodou nějak přirozeně spolupracovat. Vím, že za "pekáč buchet“ se platí tvrdými tréningy. Nechci se tvářit, že ho mám zadarmo, ale přiznám se, že mi při pohledu na fotku Loly dáte za pravdu, že v cestě za ním to máme obě jednodušší," uvedla Rolins.

Stejnou vášeň pro cvičení sdílí s Darou i její partner, rapper Rytmus (37), který měl dříve problémy s kily navíc, ale díky pravidelnému mučení v posilovně se mu je podařilo shodit.