Zatímco si Vladimir Putin hraje s Ukrajinou a posílá na její území vojáky, kteří rozhodně nejsou jeho vojáci a to, že náhodou mluví rusky a projíždějí se v ruských vojenských vozech, je jenom náhoda, jiní lidé si hrají zase s Vladimirem Putinem. A když píšeme „hrají“, máme na mysli, že si ho strkají hluboko do zadku

Možná už jste slyšeli o 3D tiskárnách a o tom, jak kouzelné to jsou hračky, které například pomáhají vzniku přesně padnoucích protéz v lékařství. 3D tiskárny jsou ale také populární na vytváření domácích sexuálních hraček a designér Fernando Sosa se přesně jednu takovou rozhodl vytvořit.

Co vzniklo? Samozřejmě anální kolík s podobiznou Vladimira Putina. Nejde ani tak o umělcovu reakci na Ukrajinu jako spíše o to, že Vladimir Putin a jeho vláda jsou homofobní a schvalují zákony proti homosexuálům a lesbičkám.

První verze análního kolíku by se neměla příliš používat pro to, pro co se obvykle anální kolíky používají. Zejména proto, že je vyroben z pískovce, ale Fernando Sosa už shání materiály na vytvoření gumové a silikonové verze.

Pokud byste si náhodou Putina do zadnice chtěli pořídit, Sosa ho prodává za docela pěkných 558 Kč.