Rapové festivaly mají neopakovatelnou atmosféru, k čemuž přirozeně dopomáhá i aura míru a lásky, což je krédo a nepsaný kodex každého skutečného rapového fandy.

Tak jako všude se ale do této jinak pohodové sebranky dokáže občas infiltrovat i zloduch, což se také před nedávnem stalo na jednom takovém festivalu.

Namol opilý provokatér začal postupně nejprve verbálně, ale poté také fyzicky napadat kolemstojící fanoušky, kteří na jeho exhibici primitivismu nebyli ani trochu zvědaví.

Idiota v davu to ale spíše nahecovalo, a tak se pustil do ostré pěstní výměny s jedním z chlapíků, do kterého se předtím ostře navážel. V tom se ovšem krutě přepočítal.

Zaútočil totiž na nejvyššího a nejsilnějšího chasníka z davu, takže ho po chvíli čekala velmi tvrdá srážka s bahnem zalitou zemí. Pokud byste ovšem čekali lítost někoho z davu, byli byste na omylu.

Dav bouřlivě oslavoval mstitele a naopak se vysmál již dávno knokautovanému provokatérovi. Ten sice dlouho sázel vítr, ale nakonec ho čekala bouře, za kterou by se nemusel stydět ani Mike Tyson! Stane se něco podobného i na právě probíhajícím Hip Hop Kempu?