O titul Miss World bojovalo 117 dívek. Zástupkyně České republiky Natálie Kotková (22) se nedostala ani do užšího finále a skončila tak v poli poražených dívek.

Natálka je přesto s účastí na prestižní soutěži spokojená. "Být součástí Miss World bylo něco úžasného, strašně moc jsem si to užívala a poznala mnoho skvělých lidí. Velkou radost mi udělalo i to, že mě na samotné finále přijeli podpořit Martin s Evou, protože bez jejich podpory bych tady nebyla,“ uvedla první dojmy po finále Kotková. Na finálovém večeru představila hedvábné šaty z ateliéru Poner, ale porotce vůbec nezaujala.

Vítězkou je nádherná devatenáctiletá Portoričanka Stephanie Del Valle. Na druhém místě skončila Yaritza Miguelina Reyes Ramirez (23) z Dominikánské republiky a třetí skončila dvaadvacetiletá Natasha Mannuela z Indonésie.

Vítězka o sobě uvedla, že miluje čokoládu a hranolky a nejlepší je, když vaří její maminka. Tvrdí o sobě, že je upovídaná a ráda zažívá vzrušující akce. Prostě divoženka, na jakou může být Portoriko hrdé.