Obráží večírky, kam by někteří ani nepáchli (protože je to prostě nebaví, není to dost posh nebo je prostě nenaláká to, že dostanou nějaký produkt zadara), jen kvůli tomu, protože tam jsou fotografové a to se počítá. Na jedné takové akci jsme potkali známou obrážečku večírků Nikol Moravcovou (27), která nám okamžitě svým účesem připomněla disneyovskou postavičku Minnie.

Nikol sice uvádí, že je modelka a taky herečka, ale na molu už ji moc nevídáme a o divadelním angažmá neslyšela ani největší drbna Prahy stará Blažková, a to už je co říct. Nikol je tedy hlavně blogerka, oblékat se umí, akorát někdy díky posedlosti módou pojme podezření, že jí padnou veškeré výstřelky, které se zrovna objeví na internetu.

Moravcová si na hlavě z několika pramenů vlasů udělala mašli, zřejmě s tím, že bude provokovat image lolitky, ale tenhle záměr příliš nevyšel. Dokonce Nikol zapomněla i na svou legendární pózu s rukou v bok a lehkým prohnutím v zádech, jež už bývá jasným znakem pro ty, co Nikol nepoznají, že se jedná buď o ni, nebo její kámošku Míšu Štoudkovou.